Інвестор для “Локомотива” : реконструкція коштуватиме не менше 450 млн. грн.

Для реконструкції вінницького стадіону «Локомотив» потрібен інвестор. Про це каже Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

  • Центральний міський стадіон «Локомотив» потребує колосальної і масштабної реконструкції, щоб згідно з усіма європейськими стандартами можна було проводити там змагання відповідного рівня. А це надзвичайно великий фінансовий ресурс. Наприклад, реконструкція у свій час стадіону у польському місті-побратимі Кельце, яка відбулась за підтримки Європейського Союзу, коштувала 15 млн євро. Це стадіон приблизно такий, як у нашому місті. Відповідно, реконструкція нашого стадіону коштуватиме не менше 450 млн грн, – пояснив Сергій Моргунов. – Це колосальний ресурс на один об’єкт, якого немає в міському бюджеті. Але ми розуміємо, що цю реконструкцію треба провести і шукаємо інвестора. Також розуміємо, в якому напрямку потрібно рухатися.
  • За словами мера Вінниці, зараз у місті зосередилися на облаштуванні спортивних майданчиків біля шкіл. За останні роки оновили спортивну базу у 29-ти школах. Цьогоріч облаштували нові стадіони у школах №20, №33 та №2, збудували спортивне ядро у новій гімназії на «Поділлі». На території Центрального міського стадіону в рамках проєкту «Бюджет громадських ініціатив» завершується будівництво нового волейбольного майданчика з сучасним покриттям.
  • Підтримує місто і футбольний клуб «Нива». У 2019 році з міського бюджету на підтримку клубу виділили 1 млн 400 тис. грн, цього року передбачено 1 млн. За словами мера, вони також звернулися до обласної ради щодо підтримки в такому ж розмірі з обласного бюджету. А усі тренування для команди «Нива», які вони проводять на стадіоні «Локомотив», є безкоштовними. 

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

720 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.