Душевне завжди молоді: клуб «Імпульс» для вінницьких книголюбів

Цікаве та корисне дозвілля, розкриття творчих здібностей, спілкування та зустрічі. Все це пропонують своїм відвідувачам у Вінницькому клубі книголюбів «Імпульс», який діє у Центральній міській бібліотеці ім. Івана Бевза по Хмельницькому шосе, 4.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Учасниками клубу за вісімдесят, за сімдесят, за шістдесят…, але душею вони всі молоді, адже займаються улюбленою справою, не зупиняються в розвитку та пошуку цікавинок у житті, а також із користю проводять вільний час. Це не просто місце зустрічей для старших вінничан, а осередок, де вони відкривають для себе не лише нові обличчя світу літератури та мистецтва, а й власні творчі здібності.

Все почалось із літературного гуртка при обласній лікарні ім. Пирогова, який у 1980 році перетворився на клуб любителів розумних книг «Імпульс». З 2015-го засідання клубу проходять в стінах Центральної міської бібліотеки ім. І.Бевза. Незмінним керівником гуртка довгий час була Ната Соколова, а наразі її справу продовжує Тамара Школьна.

«На сьогодні клуб відвідують близько 30 активних вінничан. Тут панує неймовірна атмосфера творчості. Відвідувачів клубу цікавлять і мистецтво, і музика, поезія і проза, все розмаїття оточуючого життя», – говорить директорка ЗК «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Олена Заквацька.

Також вона додала, що працівники книгозбірні згідно з темами зустрічей оформлюють книжково-ілюстративні виставки, презентують нові надходження бібліотеки.

Так, на одному з останніх засідань відвідувачі шукали на сторінках книжок поради із правильного харчування, яке є основою доброго самопочуття, міцної нервової системи, ідеальної ваги, гарного настрою та бадьорості. Присутні обмінювались досвідом та зачитували цікаві рецепти.

«Відчуйте неповторний дух культурної спільноти, де кожен зустрічається не лише з книгами, а й зі справжніми пригодами. Приєднуйтесь до клубу «Імпульс» і дайте своїй душі можливість зацвітати на повну!» – зазначає Олена Заквацька.

Засідання клубу книголюбів «Імпульс» відбуваються в кожну останню неділю місяця о 13:00 у Центральній міській бібліотеці ім. Івана Бевза за адресою: Хмельницьке шосе, 4.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook