Добудова школи у Вінниці на «Поділлі»: нарешті надійшли кошти із держфонду

У Вінниці на «Поділлі» із 1 червня уже приймають документи до нового навчального закладу – гімназії №24. Із січня по травень 2020 року фінансування будівництва гімназії здійснювалось за кошти Вінницької ОТГ. Наразі надійшла частина коштів з державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

– У травні під час виїзної наради за участю міського голови Сергія Моргунова, голови Вінницької облдержадміністарції Владислава Скальського та міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова було обговорено фінансування та будівництво цього об’єкту, – повідомляє 4 червня Андрій Очеретний. – Сьогодні відбулась робоча нарада за участю представників міністерства на чолі з радником міністра, керівником проектного офісу Олександром Лукашуком, заступника голови облдержадміністрації Олександра Піщика, представників замовника – департаменту капітального будівництва міської ради, генпідрядника – ТОВ «БМУ-3» і, власне, заступника міського голови Андрія Очеретного. Представниками міністерства здійснено огляд об’єкту і відзначено високу ступінь готовності та якість виконаних робіт.

#гімназія24ПоділляВідчутні зміни відбулись по будівництву школи на 1200 дітей в районі Поділля.В травні, під час…

Опубліковано Андрієм Очеретним Четвер, 4 червня 2020 р.

За словами заступника Вінницького міського голови, основні будівельні роботи по школі завершені. А впродовж місяця замовник та генпідрядник планують завершити будівельно-монтажні та допоміжні роботи.

Нагадаємо, школу на «Поділлі» у Вінниці поки добудовують за гроші місцевого бюджету.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

850 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.