До 99-річної Ольги Твердохлєбової завітали вінницькі поліціянти

У День пам’яті та примирення, поліцейські Вінницького районного управління поліції відвідали почесного ветерана України та полковника міліції у відставці, Ольгу Іванівну Твердохлєбову.

Про це інформує Місто, посилаючись на ГУНП у Вінницькій області.

У 1941 році Ольга Іванівна пішла на фронт «додавши» собі віку та стала легендарною розвідницею, а у свої 98, в перші дні повномасштабного вторгнення росії, незламна жінка звернулась до військкомату аби захищати Батьківщину від рук чергових загарбників.

Ольга Іванівна показала поліцейським свій кітель вкритий нагородами та розповіла про свою першу та найціннішу медаль «За відвагу», яку розвідниця отримала «посмертно». 

«Кожна помилка була великим ризиком для життя. Після виконання чергового бойового завдання я не повернулася до військової частини через поранення. Тоді командування вирішило, що ми всі загинули та передали «похоронку» про смерть моїй матері. Але я вижила та відсвяткувала Перемогу біля Бранденбурзьких воріт у Берліні» – ділиться спогадами Ольга Іванівна.

Начальник Вінницького райуправління поліції Віталій Курчик подякував Ользі Іванівні за її внесок у Перемогу у 1945 році та побажав міцного здоров’я, миру і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook