Чорні лебеді поселились на пляжі у Вінниці: що потрібно знати

На одному із пляжів Вінниці, який знаходиться на вулиці Гонти, поселились чорні лебеді. Проте у Подільському зоопарку, наголошують, що годувати птахів хлібобулочними виробами – заборонено. Адже ці продукти можуть завдати непоправної шкоди для здоров’я птахів.

 Про це інформує Місто, посилаючись на Подільський зоопарк.

“Крім того, адміністрація зоопарку застерігає власників собак  від вигулу домашніх улюбленців поряд з місцем, яке стало тимчасовим притулком для птахів. Адже, за неодноразовими зверненнями вінничан до адміністрації зоопарку, ці лебеді зовсім не бояться людей, часто виходять на берег і беруть корм з рук”, – зауважує вінницький зоопарк.

Адміністрація зоопарку не виключає, що пара чорних лебедів зупинилась перепочити, втікаючи із зони бойових дій, де птахи не можуть гніздуватись і дати потомство через постійні обстріли. Деякі ж вінничани вважають, що лебеді жили серед людей, можливо, у якомусь зоопарку, тому підходять до людей впритул.

“До з’ясування ситуації адміністрація Подільського зоопарку радить зробити кормушки для птахів на воді, а не на березі, а годувати лебедів зерном пшениці і зерном кукурудзи.

Також адміністрація Подільського зоопарку радить звертатися з приводу переміщення птахів до зоопарку до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. Адже не всі вінничани розділяють думку і розуміють, що перебуваючи у місці, яке є одним з популярних пляжів у Вінниці, птахи перебувають у небезпеці”, – проінформував зоопарк на сторінці у  фейсбук.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook