Владислав Скальський облдержадміністрації ініціюватиме, щоб робочий день держслужбовців починався о 7.00 годині

Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час брифінгу 29 травня розповів, що зараз Вінницька транспортна компанія зазнає суттєвих збитків, позаяк кількість пасажирів у транспортні значно зменшилася.

-Всі ми знаємо, що у громадському транспорті встановлені певні правила щодо сидячих місць, наявності масок та рукавичок. До того ж ми застосували безготівкову оплату проїзду, яка дозволяє не контактувати з водієм і не наражати його на небезпеку. Думаю, що з часом ці правила зміняться, – розповів Сергій Моргунов. –  Ми повинні дотримуватися правил і розуміти, що зараз громадський транспорт перевозить лише 30% пасажирів. З фінансової точки зору транспортна компанія несе збитки, які треба компенсувати за рахунок оптимізації своєї видаткової частини, а також за рахунок міського бюджету.

Міський голова наголосив на тому, що вінничани повинні «валідуватися» і застосовувати всі можливі безготівкові варіанти сплати за проїзд. Це допоможе громадському транспорту надавати якісні та ефективні послуги.

Нагадаємо, у Вінниці «Картсервіс» буде видавати картки у вихідні.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2210 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.