Будівлі вінницької ОДА та Нацполіції підсвітили помаранчевим кольором

25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок біля приміщення облдержадміністрації відбувся спільний брифінг першої заступниці Голови ОДА у Вінницькій області Наталії Заболотної, заступника начальника управління превентивної діяльності Вінниччини Івана Зайця та директорки Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олени Стоялової. На заході йшлося про проблеми подолання домашнього насильства.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Будівлі вінницької ОДА та Нацполіції підсвітили помаранчевим кольором

Сьогодні у Вінниці в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок стартувала акція «16 днів проти насильства». Будівлі Нацполіції у Вінницькій області та ОДА підсвітили помаранчевим кольором, що є офіційний кольором цієї кампанії.

За словами заступника начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Івана Зайця, проблема домашнього насильства потребує комплексного підходу до вирішення. Через сформовану суспільством культуру замовчування, у більшості випадках ця проблема залишається прихованою. Необхідні зміни в свідомості кожної людини та її розуміння, що будь-яке насильство є неприпустимим, і повідомляти про це поліцію мають не тільки постраждалі особи, але ті, хто став свідком цього виду злочину.

Будівлі вінницької ОДА та Нацполіції підсвітили помаранчевим кольором

Інформаційна кампанія, націлена на протидію домашньому насильству, триватиме до 10 грудня.

Нагадаємо, З початку року жертвами домашнього насильства на Вінниччині стали понад 8 тисяч жінок

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

490 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.