У Вінниці міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, на скільки медикам підвищать зарплату

З першого вересня усім медичним працівникам мають підвищити зарплату. Наступне ж підвищення зарплатні анонсують з січня наступного року. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час робочого візиту у Вінниці. За його словами, наразі в усій країні лікарі отримують менше за представників інших професій.

-В Україні 182 тисячі медпрацівників. Лікар отримує менше, ніж касир у супермаркеті чи будівельник. Я з повагою ставлюся до всіх професій, але рівень відповідальності за життя іншої людини, яку бере на себе медпрацівник – говорить про те, що він має отримувати більшу зарплату. З першого вересня в усіх медпрацівників без виключення вона збільшиться, – сказав Максим Степанов.

За його словами, починаючи з осені лікарі будуть отримувати зарплату на 2500-3560 грн більше, середній медперсонал -на 2500 грн, а молодший медперсонал – на 1250 грн більше, ніж зараз.  

На думку міністра охорони здоров’я Максима Степанова, зарплата у медиків має починатися від 20-25 тисяч гривень.

– Однією зі складових реформи має бути достойна і справедлива зарплата медичних працівників. З наступного року ми будемо прораховувати і закладати тарифи на нормальну зарплату, і я відверто скажу, що зараз ми знайшли кошти на підвищення з першого вересня, а от з 1 січня 2021 року це буде за новим тарифом, – зазначив Максим Степанов.  

Нагадаємо,міністр охорони здоров’я сказав, що у Вінниці з’явиться нове медичне обладнання.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1740 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.