«Вінницький кардіоцентр – в трійці кращих за кількістю проведених стентувань коронарних артерій», – міський голова Сергій Моргунов

Нещодавно Асоціація серцево-судинних хірургів України оприлюднила річний звіт у провідній Державній установі “Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України”. Згідно з цим звітом, Вінницький регіональний центр серцево-судинної патології посів третє місце серед 50 закладів України за кількістю проведених процедур стентування коронарних артерій і шосте за обсягом кардіохірургічних втручань.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Фахівці нашого центру минулого року успішно пролікували близько 6 000 пацієнтів. Це 6 тисяч врятованих життів українців. І тут без жодних перебільшень. Адже серцево-судинні захворювання займають перше місце серед причин смертності дорослого населення. Надавати високопрофесійну лікарську допомогу, створити комфортні умови для пацієнтів та персоналу – було основним завданням, коли понад 10 років тому ми створювали такий центр у Вінниці. Зараз бачимо, що ця історія повністю себе виправдовує. Сьогодні Вінницький центр серцево-судинної патології є провідним в регіоні, продовжує розвиватись та надавати якісні медичні послуги. Дякую колективу за професійну роботу», – зазначає Сергій Моргунов.

Серед тих, хто був пролікований минулого року у Вінницькому регіональному центрі серцево-судинної патології, були пацієнти з гострим інфарктом, а також пацієнти, що потребували операцій на відкритому серці з використанням апарата штучного кровообігу та імплантації штучних водіїв ритму/кардіостимуляторів/кардіовертерів-дефібриляторів. Також медиками закладу були успішно стентовані 1427 пацієнтів, з них 815 – пацієнти з гострим інфарктом міокарду.

«Безперечно, центр Вінницький регіональний центр серцево-судинної патології є провідним в регіоні, заклад швидко розвивається та надає якісні медичні послуги. Це відповідає нашим ключовим пріоритетам – турботі про громадян та стійкості. Важливо, що Вінницький регіональний центр серцево-судинної патології п’ять років поспіль займає лідерські місця з надання спеціалізованої допомоги пацієнтам з захворюваннями серця. Намагатимемося продовжувати цю тенденцію», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я ВМР Олександр Шиш.

Зауважимо, що серцево-судинні захворювання в структурі смертності з року в рік займають близько 60%. Саме тому правильне професійне лікування цієї групи захворювань має надзвичайне значення.

Загалом на пріоритет «Турбота» цьогоріч у бюджеті громади передбачено понад 800 мільйонів гривень, а це – 27 % коштів, які не входять до захищених статтей. На пріоритет «Стійкість» цьогоріч у бюджеті громади передбачено 1 мільярд 204 мільйони гривень, а це – 40 % коштів, які не входять до захищених статтей.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook