У Вінниці розглянуть питання про додаткову надбавку лікарям

Про спільну роботу з волонтерами розповів голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський та під час онлайн-брифінгу зазначив, що така робота є дієвою та дійсно необхідною у протидії поширенню коронавірусу на території області та України загалом.

“Ми створили єдиний офіційний моніторинг потреб по базовим медичним закладам, де прозоро можна побачити забезпеченість та актуальні потреби на сьогодні. За один вечір маємо багато позитивних відгуків та відповідних дій, – розповів Владислав Скальський.

Посилання можна знайти на офіційному сайті облдержадмінстрації або на сторінці фейсбук профільного заступника голови облдержадміністрації Наталі Заболотної.

“Нагадую, що усі, отримані централізовані поставки ми розподіляємо в лікарні Вінницької області за потребами. Це також відображається у даному моніторингу. Дякую усім хто приєднується”, – резюмував Владислав Скальський.

Такий формат роботи планується створити в усіх соціальних напрямах області. Це зручно, прозоро та доступно для усіх. Таким чином співпрацювати можна чітко за потребами.

Нагадаємо, Могилів-подільські медики відстоюють 12-годинні зміни біля дитини з тяжкою формою коронавірусу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.