У Вінниці від COVID-19 помер лікар - це вже другий летальний випадок серед медпрацівників області

У Вінниці в форматі онлайн 6 серпня відбулося щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території області коронавірусної інфекції COVID-19. На засіданні озвучили інформацію про те, що протягом останньої доби в області зареєстровано ще два летальних випадки.

Померла жінка, 45 років, жителька Хмільницького району. Поступила в Хмільницьку ЦРЛ   31 липня з приводу: covid, двобічна полісігментарна пневмонія, дихальна недостатність 4, на фоні гострого мієлобластного лейкозу. Враховуючи вкрай важку соматичну патологію та швидкий розвиток пневмонії, – розвинувся гострий респіраторний дестрес-синдром з набряком легень. 5 серпня констатовано смерть.

Помер чоловік, 51 рік, житель Вінниця. Працював лікарем клінічного високоспеціалізованого гематологічного відділення Вінницької обласної клінічної лікарні імені Миколи Пирогова. Поступив 3 серпня в МКЛ №1 в вкрай важкому стані, відразу в реанімаційне відділення з приводу: covid, негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія 4 кл. гр, дихальна недостатність 4, 80% враження легень по СКТ, постійно залежний від кисню. Хворів гіпертонічною хворобою 2 ступеня. Враховуючи стрімке наростання гіпоксії, вранці 5 серпня переведений на ШВЛ. Через швидке наростання респіраторного дестрес-синдрому та набряку легень 5 серпня констатовано смерть.

“Дала доручення Управлінню Державної служби України з питань праці у Вінницькій області негайно утворити комісію з розслідування випадку смерті лікаря. Триматиму ситуацію з розслідування на особистому контролі”, – інформує заступник голови Вінницької облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Нагадаємо, у Вінниці смерть медсестри від COVID-19 визнали пов’язаною з виробництвом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1.4K0 2

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.