У Вінниці медиків вакцинують проти гепатиту А

Другий день у вінницькій громаді триває вакцинація медиків проти гепатиту А. Імунізація  добровільна. Про це розповіла медична директорка Центру інфекцйних хвороб Галина Мохній.

Інформує Суспільне Вінниця.

“Вакцину з департаменту охорони здоров’я отримали у понеділок, одразу ж почали вакцинуватися, почали вакцинувати медичних працівників”, — каже Галина Мохній.

У Вінниці медиків вакцинують проти гепатиту А

Побічних реакцій після щеплення не було,  каже лікарка-анестезіолог Ірина Головіна.

“Абсолютно нормально почуваюсь, нічого не відчуваю, жодних реакцій”, — розповідає Головіна.

Перед імунізацією, лікарі підписують згоду. Інфекціоніст Юрій Цульба, каже, робить щеплення, аби убезпечити себе від недуги. До нього поступають пацієнти з підозрою , або ж з підтвердженим “Гепатитом А”.

У Вінниці медиків вакцинують проти гепатиту А

“Я радий, що є така можливість, я вакцинуються від всіх інфекцій. Це єдиний дієвий захист від інфекційних збудників”, — каже Цульба.

Гепатитом не хворіла, тож вирішила щепитися,— каже зав. інфекційного відділення Ірена Матейчук. До них щодня в середньому поступає четверо пацієнтів з підтвердженим гепатитом.

У Вінниці медиків вакцинують проти гепатиту А

Щеплення проти гепатиту А дорослим та дітям вводиться у два етапи. Ревакцинація через півроку,  каже терапевт Інна Музиченко. Протипокази — алергічні реакції.

“При проведені першого курсу вакцинації організм починає напрацьовувати антитіла в організмі до того матеріалу якого ми вводили. Друга доза вакцини вводиться з метою підсилання імунатету і вироблення антитіл на все життя”, — розповідає Музиченко.

У Вінниці медиків вакцинують проти гепатиту А

За два дні у центрі інфекційних хвороб проти гепатиту А вакцинували 50 медиків. Всього у закладі — 120 працівників, — каже медична директорка Галина Мохній.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook