У Піщанці тепер можуть самостійно діагностувати COVID-19

Для Піщанської центральної районної лікарні було придбали сучасний імуноферментний аналізатор крові, що значно покращить діагностику ряду захворювань, особливо актуального на сьогодні – це обстеження на наявність захворювання на COVID-19. 

Перша партія аналізів була проведена 17 липня. Станом на 29 липня обстежено 240 зразків крові. Зчитування імуноферментним аналізатором показало негативний результат для всіх обстежених зразків.

Підозру хворих на COVID-19, раннє виявлення хвороби ми можемо проводити уже у своїй лабораторії, а не транспортувати біоматеріал в обласні лабораторні центри. За медичним показами обстеження буде безкоштовним. А для бажаючих провести обстеження за самозверненням ця послуга платна. Коштує вона 112,03 грн.

“Не відмовляємо в проведенні обстежень жителям сусідніх Крижопільського та Чечельницького районів”, – зазначають лікарі.

В першу чергу метод ІФА використовуватимуть для діагностики коронавірусної інфекції, але також за його допомогою можна виявити ВІЛ-інфекцію, герпес, гепатит, бореліоз (хвороба Лайма) та багато інших інфекцій.

Результати досліджень можуть вказати, або на гостру стадію, або на вже перенесену хворобу. Метод ІФА – тестування визначає імуноглобуліни двох типів – М і G, якщо виявляють М, то це свідчить про гострий процес захворювання, як що G, то людина перехворіла, і , відповідно, виробилися антитіла до цього захворювання. Наголошую, що в обов’язковому порядку ІФА – тестування проводитимуть пацієнтам із симптомами коронавірусної інфекції, контактним особам, медичним працівникам.

Станом на 29 липня районі підтверджено один випадок захворювання на COVID-19. Захворювання виявлено при профілактичному обстеженні під час отримання направлення в медичний заклад 3-го рівня. Хвороба протікає в легкій формі, хвора знаходиться на амбулаторному лікуванні. Ситуація на коронавірус в районі контрольована.

Нагадаємо, ІФА-дослідження на COVID-19 тепер проводять у Могилів-Подільській районці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

5800 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.