На Вінниччині неодноразова судимий, знову повернеться за грати через бійку

29 липня у Хмільницькому міськрайонному суді обирався запобіжний захід для 31-річного жителя Хмільницького району, якого підозрюють у розбещенні малолітніх дітей (частина 2 статті 156 Кримінального кодексу України). Нагадаємо, що малолітніми вважаються діти, які не досягли 14-річного віку.

“Наголошуємо, судові засідання, де йдеться мова про статеві злочини, є закритими і ми не маємо жодного морального права розголошувати подробиці з судового засідання. Лиш зауважимо, що сторона обвинувачення навела обґрунтовані докази (в тому числі відео з мобільного телефону підозрюваного), які доводять необхідність на час слідчих дій встановити підозрюваному у тяжкому злочині запобіжний захід у виді тримання під вартою на максимально можливий термін – строком на 60 днів. Згідно чинного законодавства, після того, як термін тримання під вартою добігатиме кінця, прокуратура може клопотати у суду продовжити термін тримання під вартою, в той час як захисник підозрюваного може доводити необхідність обрання більш м’якого запобіжного заходу (домашній арешт, особисте зобов’язання)”, – інформує пресслужба Хмільницького міськрайонного суду.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню після її оголошення. Ухвала також може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом 5 днів з дня її проголошення.

“Після судового засідання підозрюваний почав погрожувати, що «битиме того, хто садить його в тюрму». Лише після пояснень працівників поліції та судової охорони, що вони будуть змушені застосувати фізичну силу при відмові покинути приміщення суду, чоловік вийшов самостійно”, – додає пресслужба суду.

Нагадаємо, у Вінниці поліцейські перевіряють, чи було розбещення 13-річної дівчини.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook