У Центрі матері та дитини функціонує новий рентген-апарат

Нову рентген-систему південнокорейського виробництва для Центру матері та дитини придбали наприкінці минулого року коштом міського бюджету. Наразі медпрацівники Центру вже здійснюють обстеження пацієнтів на новому апараті.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Обладнання було закуплене у комплектації з двома робочими місцями, що дає змогу здійснювати широкий спектр обстежень як дітям, так і дорослим. Окрім того, універсальність апарату дозволяє проводити рентгенологічну діагностику малим дітям без додаткових пристроїв фіксації, тим самим це зменшує психологічне навантаження на них під час проведення процедури.

Медпрацівники Центру зазначають, що завдяки цифровій системі апарату під час процедури для пацієнта зменшується променеве навантаження.

«На цьому апараті час опромінення триває десь соті долі секунди, у попереднього він був на порядок довший. Це набагато краще і для здоров’я, і для часу, а також вигідно для економії електроенергії», – зазначає лікар-рентгенолог діагностичного відділення лікарні «Центр матері та дитини» Василь Гунько.

Завідувачка діагностичного відділення Центру Віта Усатюк зазначає, що також за кошти закладу було проведено капітальний ремонт рентген-кабінету.

«Всі пацієнти повинні отримувати якісні послуги в комфортних умовах і для цього наш заклад зробив такі комфортні умови, – зазначає Віта Усатюк. – У кабінеті проведений капітальний ремонт: на підлозі постелили лінолеум зі спеціальним покриттям, який має використовуватись у рентгенологічних кабінетах, відремонтували стелю й стіни, а також замінили вікна».

У департаменті охорони здоров’я зазначають, що розвитку та покращенню закладів охорони здоров’я приділяється велика увага.

«Ми продовжуємо працювати над тим, щоб вінничани мали змогу отримати якісну та своєчасну медичну допомогу, – зазначає директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – Розвиток закладів охорони здоров’я нашої громади, попри війну, є одним з пріоритетних напрямків».

Нагадаємо, що за результатами останнього Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту «IRI Ukraine» Вінниця є лідером по рівню надання послуг у медичних закладах. За цим же дослідженням наше місто сім разів поспіль визнавалось найкомфортнішим містом для життя серед обласних центрів та найбільших міст України.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook