Тести на коронавірус у Вінницю надішлють у разі підозри на захворювання

Під час робочого візиту у Вінницю, 24 лютого, заступник міністра охорони здоров’я Дмитро Коваль розповів, чи варто українцям і зокрема вінничанам хвилюватися з приводу поширення коронавірусу у Європі. Нагадаємо, у Італії через нього закрили на карантин цілі міста. Станом на 24.02 там 157 хворих і три смерті.

За словами Дмитра Коваля, в Україні не зафіксовано жодного випадку коронавірусу, а отже вводити карантинні заходи немає потреби:

– Створений нами оперативний штаб розробив план заходів задля недопущення і боротьби в разі проникнення вірусу на територію України. На сьогодні немає необхідності навіть думати про оточення цілих міст чи введення карантину у якихось містах. Тому що вірусу сьогодні на території України немає. При цьому тест-системи для діагностики в Україні є у достатній кількості – вони не будуть розпорошуватися по всій країні, їх не буде в аптеках, а відправлятимуться оперативно за потреби на місця. Кожен фахівець, долучений до цієї системи, знає що робити. В нас налагоджені маршрути пацієнтів, у т.ч. й на Вінниччині. У разі підозри на захворювання ми знаємо, куди спрямувати пацієнта. У закладах для таких випадків є апарати штучної вентиляції легень. Критично зараз розуміти, що потреби в якихось додаткових засобах немає, – пояснив Дмитро Коваль.

Нагадаємо, медики на Вінниччині забезпечені усім для боротьби з коронавірусом

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

900 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.