Реанімаційні відділення вінницьких «ковідних» лікарень завантажені на 85 %

У Вінниці від початку вакцинації повний курс щеплень пройшли 111 237 вінничан, це – 37, 1 % від дорослого населення громади. Першою або двома дозами щепились 142 314 (47,4 %) мешканців Вінницької міської територіальної громади.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«Я вкотре наголошую, що тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусу та смерті. Не зволікайте з щепленнями, адже чим більше людей імунізується, тим швидше ми зможемо подолати цю пандемію. Нині ситуація у Вінниці залишається напруженою, тільки за минулу добу на коронавірус захворіли 162 людини, померли троє вінничан, вони були не вакциновані. У стаціонарах міських «ковідних» лікарень перебуває 368 пацієнтів. Усі – кисневозалежні», – розповідає директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Реанімаційні відділення вінницьких «ковідних» лікарень завантажені на 85 %, а стаціонари – на 63%. Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні нині перебуває 4 296 вінничанин зі встановленим діагнозом COVID-19.

Нагадаємо, у Вінниці щепитись від коронавірусу можна щодня.

Щоб отримати інформацію про роботу пунктів та центрів вакцинації, слід перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/vaktsynatsiia#3

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook