Пологовий, де працювала хвора на коронавірус медсестра, закрили на карантин

На Вінниччині постійно отримують інформацію про нові підозри на коронавірус. Усі їх відслідковують і перевіряють. Про це під час брифінгу 26 березня повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

Стосовно першого офіційно підтвердженого випадку коронавірусної інфекції у Вінниці, він наголосив на конфіденційності, прокоментувавши випадок наступним чином:

– Дуже багато питань стосується нашого першого пацієнта. По-перше, я хотів би зазначити, що поширення конфіденційної інформації заборонено. Доступ до неї і поширення доступне лише за згодою власників, – сказав Владислав Скальський. – Можу сказати лише те, що це мешканка Вінниці. 24 березня її госпіталізували до інфекційного відділення МКЛ № 1 з попереднім діагнозом “ГРВ/підозра на Ковід-19”. Стан пацієнтки наразі стабільний, проводиться симптоматичне лікування. З метою недопущення поширення даного захворювання і локалізації осередку інфекції проводиться широкий комплекс протиепідемічних заходів по місцю роботи і проживанню пацієнтки.

І хоча чиновники офіційно не повідомляють усіх подробиць, численні ЗМІ уже вказали на те, що захворіла працювала медсестрою у пологовому будинку № 2. Імовірно, що інфікувалася вона від родичів, які приїздили до неї гостювати із Польщі.

Як розповів редакції сайту Vinbazar.com директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш, у закладі вже провели заключну дезінфекцію. Його закрили на карантин.
Породіллі залишилися у пологовому будинку. В інші медустанови їх не перевели. Олександр Шиш запевнив, що вони знаходяться під наглядом лікарів, загрози їхньому здоров’ю немає.

Будівлю закладу взяли під охорону працівники поліції. За офіційною версією, яку повідомили у відділі комунікації поліції Вінниччини, в закладі проводять дезінфекцію, а правоохоронці забезпечують охорону порядку.

Водночас резонансну ситуацію другий день активно обговорюють у інтернет-спільнотах. Зокрема, у фейсбук-групі “Вінницька матуся” жінки, які зараз перебувають у даному пологовому будинку, коментують, що дійсно все так. І що заклад наразі на карантині.

Нагадаємо, у Вінниці підтвердився перший випадок коронавірусу – що про це відомо

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.