На Вінниччину завезли нові партії вакцин Pfizer та AstraZeneca

Регіональна координаторка з вакцинації на Вінниччині Тетяна Бондаренко розповіла “Місту над Бугом”, що на Вінниччину надійшли нові партії вакцин від коронавірусу. Це і AstraZeneca, яку використовуватимуть для другого щеплення, оскільки вже пройшов необхідний термін, і Pfizer поставка якого використовуватиметься як для першої, так і другої дози.

В центрах масової вакцинації не можна застосовувати багато вакцин, це неправильно. Ми зараз маємо дві вакцини у центрах масової вакцинації: CoronaVac і Moderna. Вони різні за флаконами і за місткістю. Зменшується ризик помилки, тому що, якщо багато різних вакцин одночасно відкриті, то ризик помилки дуже високий. Ми постачаємо Pfizer на пункти щеплень у центри первинної медико-санітарної допомоги, Moderna – на центри масової вакцинації. CoronaVac є і там, і там, оскільки це однодозна вакцина. AstraZeneca зараз на пунктах щеплень,

– зазначила пані Тетяна.

Крім того, сьогодні область очікує на поставку вакцини Moderna. Йдеться про 40 тисяч доз для ревакцинації тих, хто вже зробив перше щеплення. Також в області залишилося ще близько 100 тисяч доз китайської вакцини CoronaVac.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook