На Вінниччині збільшується кількість хворих на грип та ГРВІ

Якщо кілька тижнів тому в області фахівці спостерігали низький рівень захворюваності на грип і ГРВІ, то тепер рівень інтенсивності поширення хвороб підвищився до середнього. Так, на четвертому тижні цього року ця цифра склала 617,3 випадків на 100 тис. нас. та є на 10,0 % нижчим середньобагаторічного рівня. Для порівняння – на третьому тижні реєструвалося 458,0 випадків на 100 тисяч.

Впродовж тижня за медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось 9589 осіб, серед захворілих 5810 (60,6 %) дітей. Було госпіталізовано 544 особи в т. ч. 432 дитини. Летальних випадків не зареєстровано.
Найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались у Барському, Жмеринському, Могилів – Подільському, Муровано – Куриловецькому та Тиврівському районах.

З початку епідемічного сезону у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» методом люмінесцентної мікроскопії досліджено матеріал від 8 осіб. Отримано 1 позитивний результат на вірус парагрипу, 1 на вірус грипу А та 2 на аденовірус. Методом ПЛР досліджено 34 зразки матеріалу, отримано 1 позитивний результат на вірус грипу типу А H3 та 15 позитивних на вірус грипу типу А H1.

Для проведення специфічної профілактики грипу в цілому по області відібрано 19008 осіб з групи ризику. З початку епідемічного сезону щеплено 13864 особи.

Нагадуємо, що у Жмеринському районі школу закрили на карантин – лютує грип

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.