У Жмеринському районі школу закрили на карантин - лютує грип

У Жмеринському районі з 23 січня закрили на карантин Носковецьку школу – через велику кількість хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

“Під головуванням першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглядалося питання щодо стану захворюваності учнів Носковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції”, – інформує прес-служба Жмеринської райдержадмінстрації.

Відомо, що з понеділка, 20 січня, щодня збільшувалася кількість відсутніх у школі дітей з ознаками вірусної інфекції. В останній день перебування дітей на заняттях кількість відсутніх становила 28 учнів, до кінця робочого дня ознаки хвороби з’явилися ще в трьох дітей.

“Враховуючи перевищення порогу захворюваності на грип та ГРВІ, з метою попередження його розповсюдження, убезпечення від прояву ускладнень та запобігання летальним наслідкам, комісія прийняла рішення рекомендувати відділу освіти райдержадміністрації тимчасово припинити заняття в навчальному закладі з 23 січня 2020 року”, – повідомляють у райдержадміністрації.

Рішення про відновлення навчального процесу буде прийнято комісією у відповідності до результатів стану захворюваності дітей не раніше, ніж 27 січня.

Нагадаємо, на Вінниччині зафіксували небезпечну форму грипу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.