На Вінниччині більшість мобільних бригад та працівників первинки, що надають допомогу хворим на COVID-19, застраховані

У Вінниці 26 листопада в режимі  онлайн відбулась селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, міськими головами та головними лікарями центральних районних лікарень (окружних лікарень інтенсивного лікування).

Основне питання  – використання коштів  субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну допомогу пацієнтам з COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 року № 923.

Учасники наради обговорили хід робіт щодо розгортання  додаткових ліжок для пацієнтів з COVID-19 та забезпечення їх киснем.

Про розширення ліжкового фонду в цілому в області, поінформувала присутніх на нараді директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації Ольга Задорожна.

«Приріст ліжок складає 80 за добу. І з них 62 –  з киснем, – зазначила посадовиця. –  Загалом, на сьогодні у Вінницькій області вже розгорнуто 2132 ліжка. Ми резервуємо ліжка та продовжуємо збільшувати потужності медзакладів. Зокрема, у Барській центральній районній лікарні розгорнуто 115 ліжок – це стовідсоткове виконання розпорядження керівника робіт обласного, а також державного рівня. Нарощує потужності і Гайсинська районна лікарня, де вже розгорнуто 105 ліжок. Свої потужності також збільшують лікарні в інших районах області».

За інформацією Ольги Задорожної, із запланованих на 25 грудня 3275 «ковідних» ліжок наразі розгорнуто 2 132- це понад 65% від запланованого; з них киснем вже забезпечено 1247 – або 58%. У всіх районах області продовжується активна робота в даному напрямку.

Окремо  звітували керівники районів про використання коштів  субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я  та про стан страхування медичних працівників і центрів первинної медико-санітарної допомоги, які надають стаціонарну допомогу пацієнтам з COVID-19 на випадок інфікування коронавірусом. 

Відтак, за  їх інформацією, станом на 26 листопада, більшість мобільних бригад а також працівників первинки в районах, що надають допомогу хворим на COVID-19, застраховані на 100%.

Нагадаємо, у Вінницькій області станом на 27 листопада зафіксовано 16710 випадки COVID-19.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

300 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.