Коронавірус на Вінниччині: 56-річний чоловік у важкому стані, а дитина йде на поправку

Станом на перше квітня, з початку року на території області була зареєстрована 121 підозра на коронавірусну інфекцію. У 66 випадках діагноз лабораторно не підтвердився. У 49-х людей виявлений коронавірус, у т.ч. в двох дітей, двоє з них у Вінниці, і по одній дитині в Чернівецькому і Гайсинському районах. Про це першого квітня під час брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

  • Відтак, лабораторно підтверджених випадків коронавірусу у Вінниці зареєстрували 38,
  • Гайсинський район – 2,
  • Крижопільський -2,
  • Жмеринський – 2,
  • Ладижин – 1,
  • Іллінецький район – 1,
  • Чернівецький -1,
  • Липовецький -1,
  • Хмільницький – 1.

Всього на даний час в лабораторіях протестовано 663 зразки. В осередках спалаху коронавірусу обстежили 121 особу з підозрою на захворювання, а також 512 контактних осіб. З профілактичною метою обстежено 30 осіб із обсервації. В лабораторіях обласного лабораторного центру сьогодні в наявності ПЛР-тести для 1100 осіб.

– На даний момент стан усіх пацієнтів з коронавірусом на Вінниччині стабільний, окрім одного. Це чоловік віком 56 років, який має великий спектр супутніх захворювань, його стан важкий, – повідомив Владислав Скальський. – Наймолодший пацієнт, дитина з Могилів-Подільського (2 роки – авт.) йде на поправку, його стан покращується.
За його словами, в області лікування хворих на коронавірус здійснюється за рахунок коштів, які виділяються закладам госпітальної бази.

За останню добу складено лише один новий адмінстративний протокол за порушення умов самоізоляції. Загалом на самоізоляції перебувають 1113 громадян. За добу на облік було поставлено нових 168 громадян.

– За добу було здійснено 1370 перевірок, їх більшає тому, що інколи по деяких особах на самоізоляції перевірки здійснюють і сімейні лікарі, і працівники поліції, – говорить Владислав Скальський. – Наша з вами задача зараз не допустити широкої пандемії в Україні. Наше завдання дотримуватися карантину і діяти згуртовано, тому що цей і наступний тиждень будуть критичними щодо протидії можливому широкому спалаху, – підсумував Владислав Скальський.

Нагадаємо, у Вінницькій області підтверджені 49 випадків коронавірусної хвороби

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook