Калинівські медики не знають як медичні відходи опинились на місцевому звалищі

Під час онлайн-наради з Калинівськими медиками 25 травня голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський торкнувся й нашумілого питання. Мова про медичні відходи, які днями знайшли мешканці на території колишнього місця видалення твердих побутових відходів у Калинівці.

“Це медичні відходи. Але їх походження мені невідоме. Колись, коли не було сміттєсортувальної станції – саме так сміття й утилізувалось. Можливо це ще з тих часів. Складно зараз сказати чиє саме те сміття”, – заявив головний лікар Калинівської центральної районної лікарні Владислав Головащенко.

Він запевнив, що заклад уклав договір на утилізацію сміття, воно сортується за категоріями й після сортування у окремих приміщеннях, дезінфікується та пакується в мішки, і вже в такому вигляді окремими баками передається до сміттєвозів.

Водночас головний лікар визнав, що заклад гостро потребує утилізатора.

“Дуже важливо, щоб у районі була муфельна піч для спалювання медичних відходів. Або хоча б одна піч на кілька районів. Це питання треба терміново вирішувати”, – каже він.

Голова Вінницької облдержадміністрації запевнив, що на майбутнє це врахують. Та водночас нагадав, що органи місцевого самоврядування Калинівської громади вже звернулись до правоохоронних органів, щоб точно з’ясувати звідки і що за відходи опинились на звалищі.

Нагадаємо, у Калинівці, де лікарня працює з коронавірусними хворими, колишнє звалище завалили медичними відходами.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

5330 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.