У Калинівці на Вінниччині виявлено факт розміщення медичних відходів

Спеціалісти відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами з небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в ході опрацювання листа, що надійшов з Калинівської міськради, обстежили територію колишнього місця видалення твердих побутових відходів у Калинівці.

“При обстеженні виявлено факт розміщення медичних відходів. Медичні відходи (відпрацьовані голки, шприци, системи для внутрішньовенних ін’єкцій та засоби індивідуального захисту) розміщено у двох місцях, локально на території колишнього місця видалення твердих побутових відходів. Встановити осіб причетних до даного порушення під час проведення обстеження не представилося можливим”, — інформує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України №325 від 08.06.2015 р. «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами» та Закону України «Про відходи» захоронення медичних відходів категорії В заборонено, лише знешкодження. Роботи із збирання та утилізації медичних відходів повинні виконуватися підприємствами, що мають ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами та відповідне сертифіковане обладнання.

Матеріали по цьому факту направили до правоохоронних органів.

Нагадаємо, на Вінниччині цьогоріч зафіксовано 55 фактів продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.