Для “ковідних” лікарень Вінниччини з держбюджету виділять 13 млн грн - на кисень

В онлайн-режимі 26 жовтня відбулась нарада з головами райдержадміністрацій та представниками керівництва міст обласного значення під головуванням заступника голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Здітовецького.

За його словами, відповідно до постанови 923 КМУ від 9 жовтня 2020 року «Про виділення коштів для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу  пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19»  медичним закладам Вінниччини виділено 13 млн грн. для забезпечення ліжкомісць киснем.

«Спільно з Департаментом охорони здоров’я на бюджетній комісії розподілили ці кошти в залежності від кількості ліжок, які необхідно забезпечити підведенням кисню.У постанові є вимога – до кінця поточного місяця забезпеченість киснем «ковідних ліжок» має становити 50%.У зв’язку зі збільшенням майже в усіх районах додаткового ліжкового фонду для лікування хворих на коронавірус, область повинна забезпечити  медичним киснем 764 ліжкомісця», – заявив Сергій Здітовецький.

Роботи із підведення кисню мають бути виконані до кінця листопада.

Нагадаємо, лікарні у Вінниці та Жмеринці навантажені хворими COVID-19 понад норму.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1010 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.