Кому з вінничан не потрібно декларувати доходи

За чотири місяці поточного року, про отримані доходи прозвітували 7495 вінничан. Разом вони задекларували 851 млн 10,3 тис. грн доходів, одержаних упродовж 2019 року. Про це інформує в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

За словами посадовця, майже 44% з них або більш ніж 3,2 тисячі осіб скористались правом на податкову знижку. За результатами розрахунків їм повернуть більше 7,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

“Щодо осіб, які зобов’язані були подати декларацію, їхня кількість за січень-квітень склала 4258. За даними проведених розрахунків вони доплатять понад 18,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 2,8 млн грн військового збору.

За словами посадовця, серед „обов’язкових декларантів” більш ніж 73% громадян отримали інші доходи – переважно це доходи від продажу сільськогосподарської продукції. Близько 15,5% задекларували спадщину або подарунки. Решта – це громадяни, котрі мали доходи від здачі в найм або продажі нерухомого та/або рухомого майна, інвестиційний прибуток, іноземні доходи, тощо.

Олег Мартинюк додає, що за чотири місяці 43 вінничанина задекларували мільйоні статки. Майже половина з них, від продажу рухомого та нерухомого майна.

Принагідно очільник податкової служби Вінниччини нагадує, що через карантинні обмеження, пов’язані з COVID-19, подання декларації подовжено до 1 липня 2020 року. Разом із тим, як і раніше, громадяни, які мають намір скористатися правом на податкову знижку, можуть подавати декларацію до завершення поточного року, тобто до 31 січня 2020 року.

Нагадаємо, незважаючи на карантин, вінничанам нагадують про сплату єдиного соціального внеску.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

380 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.