Зіткнення з легковиком та наїзд на велосипедиста: поліція розслідує дві ДТП з постраждалими на Вінниччині
Протягом доби на Вінниччині сталося дві дорожньо-транспортні пригоди за участі мотоциклів. У Немирівській громаді авто зіткнулося з двоколісним, а у Жмеринському районі мотоцикліст наїхав на 14-річного велосипедиста. Обидва потерпілі госпитализовані до лікарень, правоохоронці відкрили кримінальні провадження
Про це повідомляє Поліція Вінницької області, пише Місто.




24 серпня близько 19:30 у місті Немирів 19-річний водій автомобіля Mazda допустив зіткнення з мотоциклом, за кермом якого перебував 20-річний місцевий житель. Унаслідок ДТП водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до лікарні.
Цього ж дня близько 22:20 у селі Пеньківка Жмеринського району 24-річний водій мотоцикла здійснив наїзд на 14-річного місцевого жителя, який рухався у попутному напрямку на велосипеді.
Внаслідок ДТП неповнолітній отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.
За цими фактами слідчі розслідують кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Читайте також:
