VINNYTSIA JAZZFEST-2021 стартуватиме з легендарного мюзиклу «СІМЕЙКА АДДАМСІВ»

Улюблена історія мільйонів, магічна музика, виняткові декорації та оригінальні костюми, неймовірна кількість пісень, гумору й танцювальних постаново. Це все буде першого жовтня о 19:00 у театрі ім. Садовського на відкритті 25-го ювілейного Vinnytsia Jazzfest-2021!

Другого та третього  жовтня з 10.00 до 13.00 у концерт-холі «Моnt Blanc» (вул. Соборна, 34) пройдуть «Джазові сніданки» – ексклюзивні майстер-класи та креативні музичні коворкінг-зустрічі зі світовими зірками джазу.

А з 18.00 у Вінницькому аеропорту своїми ексклюзивними концертними програмами всіх вражатимуть кращі джазові музиканти України, Ізраїлю, Польщі, Нігерії, Анголи, Гани і США: Лаура Марті і JAZZ in KYIV BAND на чолі з Олексієм Коганом, Тріо Олексія Петухова, зірки нової хвилі польського джазу Дарек Рубіновським і O.N.E. Quintet, майстри етноджазу Shockolad & Dana Vynnytska, перший Всеукраїнський молодіжний сесійний джазовий бенд із проектом «Телепортація» і зірковими солістами: Робертом Анчиполовським і Оксаною Славною, запальний OLD FASHIONED BAND, Тріо Андрія Арнаутова і жива легенда — єдиний син «королеви джазу» Елли Фіцджеральд Рей Браун.

VINNYTSIA JAZZFEST-2021 реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Український культурний фонд і Державне агентство розвитку туризму України.
За особистого сприяння Сергія Моргунова та за підтримки Вінницької міської ради і Вінницької обласної державної адміністрації.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

310 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.