Вінницький краєзнавчий музей покаже відвідувачам "Друзки міфологій"

У Вінницькому краєзнавчому музеї 23 січня відкриється виставка талановитого графіка Андрія Машковцева “Друзки міфологій”.

“У музеї розпочинається новий виставковий рік вернісажем вінницького графіка Андрія Машковцева, який представляє «Друзки міфологій». Персоналії давніх вірувань зійшлися у сучасному спільному просторі – це світ карколомних образів на межі дійсності і сновидінь. Жанрова приналежність сюрреалістичних фантазій автора тяжіє до іронічної притчі, філософського дотепу”, – інформують організатори.

Комп’ютерний дизайн є фахом Андрія Машковцева і в його творах відчутна звичка віртуального мислення, але разом з тим вражає шана до споконвічної рукотворної праці як основи образотворчого мистецтва. Художник залюблений у маестрію рисунку – він плекає бездоганну вивіреність лінії, ретельність штриха, гармонійний баланс колориту.

Андрій Машковцев живе і працює у Вінниці, проте його роботи неможливо зустріти у виставкових залах міста. Виставка в обласному краєзнавчому музеї друга у його творчій біографії, від першої минуло 18 років. Натомість близько 100 творів вінницького майстра зберігаються у багатьох приватних колекціях Європи та Америки.

“Виставка відкривається 23 січня, о 16.00, в академічній залі (вхід на відкриття безкоштовний), – кажуть організатори.

Триватиме виставка до 16 листопада.

Нагадаємо, у Вінниці триває виставка естампів, присвячена народній міфології.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.