Вінничанка увійшла у ТОП-30   найкрасивіших жінок планети


Доцент кафедри електроніки і наносистем Вінницького національного технічного університету, кандидат технічних наук Олена Жагловська представляла Україну на міжнародному конкурсі краси заміжніх жінок Mrs Globe-2019. Він пройшов у Китаї в місті Шеньчжень наприкінці минулого року.
Олена Жагловська на Mrs Globe-2019 увійшла у ТОП-30 найкрасивіших жінок планети і отримала корону.

На Globe Awards викладачку ВНТУ удостоїли почесного титулу “Мотиватор року”. І відтепер вона є Taichi Cultural Ambassador – послом китайської культури.

Загалом у конкурсі взяли участь майже 80 жінок віком від 23 до 50 років. Одразу після welcome party учасниці поїхали поділитися своїм позитивом, енергією і порадувати подарунками мешканців будинку пристарілих.

  • Пієтетне ставлення до людей старшого віку в Китаї просто вражає! – каже Олена.
    До фіналу світового конкурсу краси в Китаї вона готувалася майже півроку. Із сукнями допомагали українські дизайнерки Катерина Лукашик і Людмила Квєтна, Ірина Дорошенко і Оксана Русанова.
  • Життя було надзвичайно інтенсивне і напружене! Було дуже багато проєктів соціального характеру, поїздок до столиці. А тепер, коли Mrs Globe-2019 уже відбувся, мені цього інтенсивну не вистачає, – усміхається Олена. – Тож планую не стишувати життя, є багато задумок, драйву, аби зробити наш університет, наше місто ще кращими.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook