У Вінниці збирають митців на «Європейське сузір’я»

Для тих, хто не уявляє свого життя без сцени, оплесків та захоплення глядачів, департамент культури міської ради оголосив мистецький онлайн конкурс «Європейське сузір’я», присвячений Дню Європи в Україні. Саме тому метою конкурсу є популяризація європейських цінностей та культури, розкриття творчого потенціалу мешканців громади.

Конкурс «Європейське сузір’я» матиме кілька номінацій:

  • музичне мистецтво: інструментальна музика, вокал (вітається виконання мовою оригіналу);
  • живопис (можуть бути представлені фото робіт із зображенням популярних локацій Європи та репродукції картин відомих європейських художників);
  • художнє слово: декламування літературних шедеврів європейських поетів та письменників, авторських тематичних творів.

Як зазначив директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук, участь у конкурсі може взяти кожен вінничанин, без будь-яких вікових обмежень. Відео конкурсних номерів та фото робіт, із зазначенням ПІБ учасника, номінації та назви твору, необхідно надіслати на ел.адресу: vinculturecode@gmail.com В темі листа вказати: «ЄВРОПЕЙСЬКЕ СУЗІР’Я».

Конкурсантів оцінюватиме компетентне журі за такими критеріями:

  • техніка виконання (рівень майстерності, художнє втілення, цілісність композиції);
  • артистизм (емоційність, оригінальність, виразність виконання номеру) – для номінацій «Музичне мистецтво» та «Художнє слово»;
  • креативність виконання.

Період проведення конкурсу: з 5 по 16 травня включно. Оголошення результатів відбудеться 18 травня на онлайн платформі VinCulture Code.

На переможців чекають нагороди та заохочувальні подарунки від Вінницької міської ради. Спеціальний приз – учаснику з найбільшою кількістю «лайків».

Нагадаємо, у Вінниці презентують конверт до 100-річчя Першого Зимового походу Армії УНР.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

172 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.