У Вінниці відзначать переможців конкурсу аматорського кіно «Кінометр»

У Вінниці відзначать переможців обласного фестивалю-конкурсу аматорського кіно «Кінометр». Урочиста церемонія нагородження відбудеться вже завтра, 27 листопада о 12.00 у Вінницькому кінотеатрі «Родина».

Обласний фестиваль-конкурс аматорського кіно «Кінометр»  ініційований обласним центром народної творчості у 2008 році. За роки проведення фестивалю-конкурсу представлено понад 200 короткометражних фільмів, де учасники продемонстрували належний рівень майстерності та володіння мистецтвом операторської, режисерської роботи, актуальності вибору теми, володіння основами монтажу фільмів.

Для популяризації та розвитку кіноаматорства Вінниччини, представлення кращих фільмів аматорських кіностудій,  фіксацій  культурно-мистецький заходів області діють 20 аматорських кіностудій, з них – 6 удостоєні почесного звання «народна аматорська». Це кіностудії: Гайсинського РБК, «Ювілей» Чечелівського СБК Гайсинського району, «Поділля» Тульчинського РБК, «Гіпаніс» Хмільницького РБК, «ТУК-студія» Тульчинського фахового коледжу культури та «Промінь» Мазурівського СБК Чернівецького району.

Захід має на меті згуртувати талановитих, творчих молодих людей, налаштувати їх на хвилю творчого пошуку, а надалі, через відеофільми молодих кіноаматорів  привернути увагу громадськості до гострих соціальних проблем,  які, на жаль, є в нашому суспільстві, саме для того, щоб кожна людина зрозуміла, що вона несе відповідальність за все, що відбувається навколо неї.             

За традицією, щороку у листопаді до Вінниці з’їжджаються кіноаматори Вінниччини та представляють фільми  у номінаціях: «Документальний фільм», «Ігровий  фільм»  та «Відеокліп». У зв’язку з  cкладною епідеміологічною ситуацією, що склалася у світі, викликали проблеми проведення  культурно-мистецьких  заходів, тому цьогорічний фестиваль – конкурс працював згідно всіх вимог  в онлайн  режимі.

Журі цьогорічного онлайн фестивалю-конкурсу переглянули 18 фільмів кіноаматорів – учасників  із Гайсинського, Бершадського, Чернівецького районів області та міст Тульчина і Ладижина. Великою приємністю є те, що кожного року до фестивалю-конкурсу активно долучаються студенти Тульчинського фахового коледжу культури. Цього року вони представили 12 фільмів.

Фільми переможців будуть демонструватися в соціальних мережах та під час урочистого закриття та нагородження учасників обласного онлайн фестивалю-конкурсу аматорського кіно «Кінометр».

Нагадаємо,  “Наша земля”: у “Квадраті” презентують стрічку про Голодомор.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

270 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.