У Вінниці відбулась благодійна фотосесія у вишиванках

Етно локації для фото у вишиванках розгорнули працівники вінницького літературно-меморіального музею ім. М. Коцюбинського. Відвідувачів фотографували випускники Вінницького центру ПТО технологій та дизайну. Розповіла директорка музею Лариса Кравченко. Фотосесія благодійна усі охочі могли залишати донати, їх віддадуть на потреби ЗСУ.

Про це інформує Місто, посилаючись на Суспільне.

Загалом на території музею сьогодні розгорнули близько 10 фотолокацій в етностилі, каже директорка Лариса Кравченко.

“Одна із локацій — це прапор із соняхом, друга — то це копиця сіна, ми скосили траву висушили і зробили тюки, є бузок, і звичайно найпривабливіша локація — найунікальніша річ, будинок Коцюбинського”, — каже Лариса Кравченко.

Третьокурсниця Анастасія, каже хвилюється, щоб відвідувачам сподобалися світлини, робить по кілька знімків.

“Я стараюся допомагати, дивлюся по світлу, щоб сонце в очі не світило. Я роблю багато знімків, щоб потім обрати кращі”, — каже Анастасія.

Зробити фото у вишиванках прийшла і вінниччанка Оксана. Каже сорочку та плахту в якій сьогодні вбрана  вишила сама. Вишиванку, розповідає, носить не лише на свята.

“Мене з дитинства бабуся привчала, це для мене була норма, люблю вдягати вишиванку”, — розповідає Оксана.

Таку фотосесію на території музею проводять вдруге, розповідає директорка Лариса Кравченко. Її приурочили до дня вишиванки, а ще до міжнародного дня музеїв. Його теж відзначають сьогодні.

Цьогоріч вона має благодійну мету. За бажанням відвідувачі можуть залишати донати, їх віддадуть на потреби ЗСУ. Тривала фотосесія до 14 години.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook