Поліцейські Вінниці провели урок безпеки для школярів ліцею № 4

17 травня працівники ювенальної превенції організували для учнів Вінницького ліцею № 4 різні пізнавальні та цікаві локації, розповіли як поводити себе в небезпечних ситуаціях та як убезпечити себе в умовах сьогодення.

Про це інформує Місто, посилаючись на ГУНП у Вінницькі області.

Спецпризначенці, кінологи, криміналісти, вибухотехніки, патрульні та поліцейські з протидії домашньому насильству показали спецзасоби й техніку, яка ними використовується, а також розповідали про специфіку своєї роботи. 

Кожен міг не лише побачити все на власні очі, а й приміряти спецзасоби, посидіти у службовому авто. 

Особливу увагу дітей та вчителів працівники поліції акцентували на дотриманні заходів безпеки в умовах війни. Спеціалісти-вибухотехніки за дорогою макетів показали присутнім, як можуть виглядати вибухові снаряди та яку небезпеку вони становлять. Розказали про те, як діяти при виявленні підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Пояснили, чому важливо негайно йти в укриття під час сигналу «Повітряна тривога» та чому небезпечно відвідувати лісової масиви.

Як завжди, особливе захоплення у присутніх викликав виступ кінолога зі службовою собакою, яка продемонструвала дітям свої навики. Кожен бажаючий зробив фото напам’ять із чотирилапим напарником кінолога.

Діти з цікавістю слухали правоохоронців та задавали безліч питань. Поліцейські пояснили дітям, чому важливо дотримуватися Правил дорожнього руху, розтлумачили значення дорожніх знаків, навели приклади найбільш актуальних помилок учасників дорожнього руху, що призводять до травмування та загибелі.

Подібні зустрічі зі школярами поліцейські проводять і в інших навчально-виховних закладах освіти Вінниччини. Головна мета таких уроків – захистити дітей від існуючих в умовах війни небезпек та створити для них комфортні умови навчання. 

Такі зустрічі сформують у молодого покоління повагу до Закону та професії поліцейського. Адже надзвичайно важливо, щоб змалку дітки вчилися співпрацювати та довіряти поліції, аби було усвідомлення того, що це не караючий, а правозахисний орган, співробітники якого у будь-який потрібний час прийдуть на допомогу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook