У Вінниці припинив діяльність єдиний у місті “народний” театр

У Вінниці припинив діяльність єдиний у місті “народний” театр – театр-студія Вінницького національного медуніверситету ім.Пирогова “Сьоме небо”. Про це 29 червня сповістила керівниця колективу – Марина Ревенко.

“Офіційно заявляю про припинення діяльності народного театру-студії “Сьоме небо” ВНМУ ім.Пирогова. Ми були і залишимося єдиним театральним колективом зі званням “народний” у Вінниці. Але за 17 років існування, колектив тримався на підтримці не вишу, а спонсорської допомоги”, – читаємо у дописі Марина Ревенко у Фейсбук.

За її словами, театр за час свого існування здобув багато нагород, був учасником різних театральних фестивалів і проектів. 

“Але крім мене, як керівника, цей колектив нікому не потрібний, та й, чесно кажучи, зі створенням незалежного театру-студії “ПТАХА” в мене є різні вікові категорії для постановки вистав. Ця сторінка не закривається, а змінить свій напрямок діяльності від імені Вінницького Благодійного Фонду Розвитку Людини”, – додає Марина Ревенко, таким чином анонсуючи більш активну свою діяльність у альтернативному театральному проєкті.

Нагадаємо, Барський театр збився з ніг, шукаючи кандидата на роль у новій виставі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1240 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.