У Вінниці презентували книгу “Справа Василя Стуса”

Минулих вихідних до Вінниці з презентацією своєї книги “Справа Василя Стуса” завітав Вахтанг Кіпіані – український письменник.

Захід відбувся у обласній науковій бібліотеці імені Тимірязєва. Автор зазначив, що на підготовку матеріалів для книги в нього пішло понад 20 років, хоча сама праця була написана всього за півроку.

Фактично, це понад 20 років збирання матеріалів, записів інтерв’ю, поїздки на Урал, робота в архівах, спілкування з людьми з близького кола Василя Стуса. Можна сказати, я йшов до цього чверть століття. А як дійшов, то швидко написав,

– зазначив пан Кіпіані.

Загалом книга майже повністю складається з документів по справі Стуса. Варто зазначити, що особливої популярності книзі надав пов’язаний із нею судовий процес. Так, у 2020 році одразу після публіцкації, позов до Дарницького районного суду подав Віктор Медведчук. Український політик був державним адвокатом поета у час його суду. Тепер ж лідер партії “ОПЗЖ” стверджує, що інформація у книзі є недостовірною і порочить його ім’я. Завдяки такому резонансу книгу швидко змели з полиць книжкових магазинів.

Сама презентація зібрала понад два десятки осіб і тривала дві години. У ході розмови обговорили не лише Стуса, а й інші роботи автора та значні події з нашої історії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1480 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.