У Вінниці представлять "Контрабандистів" - книжку про провінційну мафію

Книгарня “Є” та видавництво “Крок” запрошують вінничан на презентацію книжки Конрада Янчури “Контрабандисти” за участі перекладача Юрія Матевощука, яка відбудеться 25 лютого. Початок – о 18.00.

“Конрад Янчура працював копірайтером, журналістом, літературним критиком і контрабандистом. Наразі працює в ІТ. Мешкав у Бухаресті, Кракові та Любачові. “Контрабандисти” – це дебютна прозова книжка автора”, – розказують організатори.

Презентація книжки Конрада Янчури «Контрабандисти» відбудеться за участі перекладача Юрія Матевощука.

“Двоє хлопців з маленького села біля Любачова нещодавно стали контрабандистами. У багажнику синього пассата вони перевозять через український кордон сигарети “Прима”, горілку “Хлібний дар”, цукерки, халву та кетчуп. Сенсей, локальний ватажок цього бізнесу, намагається “підняти” своїх підопічних на вищий рівень. У грі з’являється таємничий вантаж для Едо з Пшемишля… “Контрабандисти” – це не тільки трилер про провінційну мафію. Це також загальна картина підкарпатської провінції, де панує анархія і ксенофобія. Після прочитання перших п’яти сторінок тексту, мені одночасно хотілося плакати і блювати, з усвідомленням того, що я ненавиджу Польщу і більше не хочу тут жити. Якщо автору йшлося саме про такий ефект, то йому це вдалося”, – рецензує книгу журналістка, редакторка та перекладачка Кая Путо.

“Контрабандисти” Янчури – це книжка про Підкарпаття, якої не було до цього. І хто його знає, чи раніше взагалі було таке Підкарпаття. Вічне пограниччя перетворилося на кордон, за яким живуть демони. Ними дуже легко лякати, на них легко спихати те, що сам пропускаєш попри вуха. Янчура пише просто, прямо і сильно. І переконливо. Читається все швидко, шкода, що не довго”, – додає письменник і журналіст Зємовіт Щерек.

Нагадаємо, у Вінниці нагородять 105 обдарованих дітей з усієї України.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1851 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.