У фіналі нацвідбору на “Євробачення-2024” виступлять зіркові гості: хто вони

У фіналі національного відбору на “Євробачення-2024” сьогодні, 3 лютого, на глядачів очікують виступи восьми зіркових гостей. А також спільний виступ усіх учасників нацвідбору.

“Цьогоріч для нас було надважливо у межах фіналу національного відбору передати весь масштаб «Євробачення». Саме тому вперше в історії нацвідбору на глядачів чекає аж вісім інтервал-актів. Ми дуже старались зібрати усіх найяскравіших зірок цього конкурсу”, — розповів Володимир Завадюк, керівник “1+1 Продакшн”, що цьогоріч виробляють телеверсію фіналу відбору.

Шоу відкриє Руслана з “Дикими танцями” — піснею, яка 20 років тому принесла Україні першу перемогу на “Євробаченні”. Разом із Русланою на сцену вийде танц-театр “Життя”, з яким співачка і виступала на конкурсі в Стамбулі.

У фіналі нацвідбору на "Євробачення-2024" виступить Руслана

Переможці національного відбору 2023 року гурт TVORCHI виконають оркестрову версію пісні Heart of Steel у супроводі NAONI Orchestra.

TVORCHI з оркестром виступлять на нацвідборі 3 лютого

Вперше після перемоги на “Євробаченні-2022” на сцені нацвідбору виступить гурт Kalush Orchestra з оновленою версією пісні Stefania у виконанні з українським академічним фольклорно-етнографічним ансамблем “Калина”.

Фінал нацвідбору на "Євробачення-2024" Калуш

Також виступить переможниця “Євробачення-2016” Jamala з піснею “Мій брате”, присвятою всім братам і сестрам, яким ми не встигли сказати важливі речі.

Джамала виступить у фіналі нацвідбору на "Євробачення-2024" 3 лютого

VERKA SERDUCHKA своїм виступом передасть привіт країні-господарці “Євробачення-2024” з піснею Swedish Lullaby.

Вєрка Сердючка виступить фіналі нацвідбору на "Євробачення-2024" 3 лютого

Тіна Кароль виконає нову пісню “Троянди” — про глибокі почуття, які віддзеркалюють соціальну драму сьогодення.

Тіна Кароль виступить у фіналі нацвідбору на "Євробачення-2024"

Разом заспівають представниця України на “Дитячому Євробаченні-2023” Анастасія Димид і музична продюсерка Світлана Тарабарова. Вони виконають розширену версію пісні “Квітка”, яка принесла Україні найкращий результат на «Дитячому Євробаченні» з 2018 року — 5 місце.

Зіркові на нацвідборі на "Євробачення-2024" Анастасія Димид і Світлана Тарабарова

Музичний продюсер нацвідбору Дмитро Шуров (Pianoбой) та усі учасники фіналу з’являться на сцені зі спільним номером — присвятою легендарному українському митцю.

“Для спільного номера цьогорічного фіналу я готую номер — присвяту видатному українському митцю, композитору та сонграйтеру, який, по суті, створив таке поняття, як українська попмузика, вніс свою унікальну мелодику. Продюсуючи цей номер, я свідомо використовував тільки живі інструменти та підійшов до аранжування і звукозапису так, як це робили колись люди, які стоять біля джерел нашої попмузики”, — зазначив Шуров.

Фінал нацвідбору на “Євробачення-2024”: де дивитися

Трансляція передшоу національного відбору розпочнеться 3 лютого о 17:30, фіналу — о 18:00.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook