На Європейській площі триває виставка до 100-річчя Варшавської битви

До кінця місяця на Європейській площі у Вінниці можна буде відвідати виставку «За нашу і вашу свободу. Польсько-український союз 1920р. Братство зброї перед лицем більшовицької агресії». Виставка, присвячена політично-військовій співпраці Юзефа Пілсудського та Симона Петлюри у спільній боротьбі проти більшовиків в 1920 році, підготовлена з нагоди 100-річчя Варшавської битви.

Як повідомляється на сторінці Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці, експозиція виставки була створена Фондом Свобода і Демократія.

Виставка розповідає про історію співпраці війська Української Народної Республіки та Війська Польського, була створена Фондом Свобода і Демократія.

На Європейській площі  триває виставка до 100-річчя Варшавської битви

Українська мовна версія виставки була підготовлена Генеральним консульством Республіки Польща у Вінниці у співпраці з Центром історії Вінниці.

На Європейській площі  триває виставка до 100-річчя Варшавської битви

Виставку урочисто відкрив Генеральний консул РП у Вінниці Дамян Цярціньскі, який наголосив на історичній цінності цієї виставки, яка є згадкою про час, коли за польську та українську свободу спільно боролись війська Петлюри та Пілсудського.

Нагадаємо, У Вінниці відбувся ХХІ фестиваль польської культури

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

680 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.