Квартирне питання по-французьки: у театрі представили нову комедію

На малій сцені Вінницького театру Садовського 26 листопада вінничанам презентували комедію “Бал негідників” за п’єсою відомого французького драматурга Люка Шомара. Режисером-постановником вистави став Григорій Сиротюк. Він же працював над сценічним простором і музичним оформленням.

Історія, у якій опинились герої, на перший погляд, видається звичайною. Етьєн та Габріель, молоде подружжя, мріють звести своїх сусідів, телеведучого Бернара та “приколістку” Шанталь, аби отримати їхні квартири й мати триповерхові апартаменти. Але, виявляється, приховані мотиви та власні плани на цей вечір є у кожного з чотирьох. Замість дружніх посиденьок, сусіди поринають у павутину інтриг, змов і зрад. А затишна вітальня перетворюється на справжнє поле бою.

Протягом всієї вистави залишається відкритим питання, чиї ж зуби у результаті виявляться гострішими, а методи досягнення цілей більш винахідливими.

– “Бал негідників” – смішна п’єса, близька і зрозуміла сучасним глядачам. Тут немає насправді позитивних героїв, але це наші реалії, – розповідає Григорій Сиротюк.

Кожен з акторів зумів майстерно перевтілитись у своїх неідеальних персонажів і, попри все, зробити їх привабливими, виразними й несхожими на інших негідників. Глядачі щораз “вибухали” сміхом й нашіптували один одному найбільш кумедні репліки.

Прем’єра традиційно завершилась гучними оплесками й криками “Браво”. Це не дивно, бо у комедії “Бал негідників”, здається, є все: інтригуючий сюжет з неочікуваними поворотами, цікаві персонажі із заплутаними стосунками, діалоги з блискавичним гумором і…риби. Додайте сюди ще французьку музику, спонтанні танці, алюзії на попкультуру – і маєте виставу, яка не залишає байдужими.

Авторка – Дарина ДІДИК

Фото – Віктор Кравченко

Нагадаємо, польський театр пропонує Вінниці культурний обмін.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

700 3

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.