Фільм “Довбуш” за два тижні прокату зібрав понад 23 мільйони гривень

Українська стрічка “Довбуш” режисера Олеся Саніна за два тижні прокату зібрала понад 23 мільйони гривень. Про це Державне агентство України з питань кіно повідомило 5 вересня на сторінці у Facebook.

“Після другого прокатного вікенду касові збори фільму «Довбуш» нарахували 23 306 505 грн. А кількість проданих квитків сягнула 163 456”, — йдеться в повідомленні.

Пригодницько-історичний екшн “Довбуш” — один із наймасштабніших та найдорожчих фільмів за історію української кіноіндустрії. Стрічка заснована на реальних історичних подіях початку XVIII століття. Сюжет розгортається навколо повстання опришків проти польської шляхти.

“Це історія про те, що неможливо позбавити людину свободи: вона все одно буде її прагнути й шукати, навіть ціною власного життя. Це історія про нашу свободу — як внутрішню, так і зовнішню. Це про захист своєї родини, своїх інтересів, своєї честі…”, — поділився режисер фільму Олесь Санін.

Бюджет фільму становить 120 мільйонів гривень, з них 65 мільйонів виділили з держбюджету. Попередні рекордсмени, зйомки яких профінансувала держава: “Кремінь” (33,76 млн грн), “Носоріг” (25,1 млн грн) та “Мавка. Лісова пісня” (25 млн грн).

Зйомки “Довбуша” розпочалися у 2018 році. Для цього побудували або відновили понад 20 локацій. Команда фільму розповідає, що в наймасштабніших сценах брали участь 500 людей, а одночасно в кадрі перебувало по 50 каскадерів.

У створенні фільму взяло участь майже 3000 людей: 300 фахівців зі знімальної групи й понад 2500 осіб у масовці. Для цього пошили понад 1000 костюмів,це зайняло в художниць з костюмів Гали Отенко та Марії Керо приблизно вісім місяців.

Довгоочікувана прем’єра стрічки відбулася 24 серпня в Україні, окрім того, понад 20 країн купили права на її показ.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook