Затриманий керівник вінницьких Нацдружин Вербецький – в ІТТ

Затримання Андрія Вербецького, голови обласної організації Нацдружин, пояснили тим, що він може бути причетним до побиття у Вінниці прихильника партії проросійського блогера Шарія. Утім, як розповів «Місту» Андрій Кадочніков, адвокат затриманого, підозри вони досі не отримали. Також адвокат заявляє, що обшук, який проводили вночі вдома у Вербецького відбувався без відповідної ухвали суду, що є незаконним. 

– Сьогогодні вночі у квартирі Вербецького було проведено обшук. На нашу думку, це було абсолютно незаконно, адже на час обшуку була відсутня ухвала суду. Не було надано можливості запросити адвоката на даний обшук. Про це було самим Вербецьким зазначено у протоколі, – розповів «Місту» адвокат Андрій Кадочніков. – Даний обшук було мотивовано тим, що Вербецький якимось чином був причетним до побиття, яке вчора сталося у місті Вінниці. При цьому, потерпілий безпосередньо на Вербецького не вказував. Також відсутні якісь відеозаписи, на яких було б видно Вербецького або чути його голос.

За словами адвоката, затриманий Андрій Вербецький наразі перебуває в Ізоляторі тимчасового тримання. Якоїсь фізичної сили до нього не застосовували. У захисника питання щодо причини затримання.

– Він уже півдоби в ІТТ, а у чому його підозрюють – ми навіть не знаємо. Ось така ситуація. На даний час (2 липня 14.20 – Авт.) очікуємо на підозру, – зазначив він. – Після обшуку були вилучені грошові кошти, які належить Вербецькому та його дружині, документи на машину, ключі. Але до інкримінованих хуліганських дій воно ніякого відношення мати не може. Тож ми це розцінюємо як тиск і те, що його притягують виключно тому, що він є головою обласної організації Нацдружин. Більше нікого не знайшли.

Тим часом у Вінницькій обласній поліції ситуацію не коментують. Жодних коментарів чи пояснень щодо затримання Андрія Вербецького або побиття прихильника партії Шарія у Вінниці на сайті ГУНП у Вінницькій області станом 14.46 2-го липня не з’явилася.

Відео про побиття у Вінниці прихильника партії проросійського блогера Шарія було розміщено у телеграм-каналі ОпустиВату близько 20-ї години вечора 1 липня. Побитий – вінничанин Вадим Шмагалов.

Вночі на сторінці у Фейбук проросійського блогера з’явився допис, що до інциденту причетна «організація Нацкопус у Вінниці».

Раніше, 22 червня, вінницька обласна організація «Едельвейс» зробила наступну заяву: «Розпочинаємо сафарі у Вінниці! Відсьогодні невідомі прихильники ГО «Едельвейс-Вінниця» розпочинають полювання на ватоголових прихильників проросійського недоблогера – шмарія!»

Нагадаємо, серед арештованих не тільки представники Нацдружин, а і два депутати Жмеринської міськради і “кримінальний авторитет”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

7140 2

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.