Запропонував 200 гривень хабаря патрульному — сплати 8500 державі

Вінницький міський суд Вінницької області визнав винним 54-річного чоловіка, який порушивши правила дорожнього руху, запропонував патрульному 200 гривень хабаря для уникнення відповідальності за адміністративне правопорушення.

За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369 Кримінального Кодексу України, суд призначив особі покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів (8500 тисяч гривень).

“Під час судового розгляду встановлено, що в середині квітня 2019 року в ході патрулювання поліцейські зупинили водія, який здійснював маневри по вулиці Князів Коріатовичів, що у місті Вінниця без попереджувальних сигналів при початку руху та при змінні його напрямку. З метою запобігання складання на нього протоколу передбаченого ст.122 КУпАП, чоловік запропонував працівнику поліції грошові кошти в сумі 200 гривень”, — інформує пресслужба Вінницького міського суду Вінницької області.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчинені злочину визнав повністю, щиро розкаявся та просив суд суворо його не карати.

При обрані виду та міри покарання обвинуваченому, суд прийняв до уваги характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину, що відноситься до категорії злочинів середньої тяжкості, особу обвинуваченого, що вперше притягується до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується, а також суд врахував його поважний вік, стан здоров’я, сімейні обставини, а саме те, що на його утриманні перебуває неповнолітня дитина.

Довідково: ч.1 ст.369 КК України – пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища – караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, підозрюваного у жорстокому вбивстві собаки Бімки допитали у суді.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.