За вихідні вінницькі поліцейські склали 27 адміністративних матеріалів за порушення карантинних вимог

Працівники блоку превентивної діяльності на території Вінниці та області постійно проводять заходи, спрямовані на недопущення поширення коронавірусної інфекції. У вихідні дні поліцейські склали 27 адміністративних матеріалів на порушників карантинних правил, 12 з них – на власників закладів харчування та відпочинку.

За словами начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Ігоря Волокітенка, поліцейські на території обласного центру та області проводять профілактичні рейди з перевірки закладів харчування, розважальних закладів, зокрема, нічних клубів, з метою недопущення порушень запроваджених карантинних обмежень, дотримання встановлених норм з метою запобігання пандемії.

4 та 5 липня працівниками превентивної діяльності складено 27 адміністративних матеріалів на порушників відповідно до ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм), за що передбачено штраф від 17 000 гривень. Ці матеріали направлені на розгляд до суду. 

У місті Вінниці за два дні поліцейські перевірили 40 закладів громадського харчування, 70 закладів торгівлі та 36 розважальних закладів. З них у 13 поліцейські зафіксували правопорушення. На власників та відповідальних осіб складені адміністративні матеріали. 

Загалом з початку карантинних обмежень за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм на території області поліцейськими складено 839 адмінматеріалів.

Нагадаємо, у Вінниці затримали працівника держустанови впіймали на хабарі в 10 тис грн.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

470 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.