З початку карантинних заходів вінницькі поліцейські склали 733 протоколи на порушників

З метою контролю за дотриманням громадянами та суб’єктами господарювання вимог карантину поліцейські Вінниччини продовжують нести службу у посиленому режимі. На території області щодня працюють близько 50 рейдових груп та 140 мобільних патрулів.

За інформацією Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції у Вінницькій області, впродовж минулої доби поліцейські склали 23 адміністративних протоколи за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм). Серед них: 8 – на власників та продавців торговельних закладів, 14 – відносно фізичних осіб, 1 – на водія пасажирського транспорту.

“З початку карантинних заходів поліцейськими відносно керівників підприємств, установ, організації, торгових закладів, установ харчування та підприємців складено 386 адміністративних протоколів”, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Мурованокуриловецькому, Літинському, Козятинському, Гайсинському, Могилів-Подільському та Крижопільському районах області продовжують працювати санітарно-карантинні пости.

Нагадаємо, у Вінниці розпочав роботу новостворений підрозділ дізнання.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

640 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.