Чотири сотні перепостів набрало повідомлення з проханням допомогти знайти вкрадений велосипед, яке розмістив у Фейсбуці 33-річнний вінничанин Павло Сніцар. Крадіжка сталася після півночі 21 вересня. І за добу автор посту вже спілкувався з жінкою-свідком.

Незнайома Павлу вінничанка впізнала велосипед зі стрічки новин в соцмережі та розповіла власнику: такий самий щойно вантажили у її дворі в машину двоє чоловіків. Одного, за її словами, вона знає, як сусіда. Другого теж змогла назвати. Сфотографувала машину та надіслала фото.   Це було в неділю, 22 вересня. Павло Сніцар розказав журналісту, що одразу передав цю важливу інформацію поліцейським. Скинув знімки по Вайберу. Але ті співробітники, що приїздили до нього на виклик після крадіжки, не зреагували на це. Один взагалі переадресував потерпілого на «102», мовляв, туди повідомляйте, якщо терміново треба.   — Я питав, то що, мені просто чекати вашого дзвінка? Вже доба пройшла, за цей час велосипед вже можуть розібрати або відправити в інше місто чи навіть країну! І мені сказали чекати, — говорить Павло Сніцар.

Свій електровелосипед, за словами чоловіка, він купив навесні минулого року за 30 тисяч гривень. Працює ріелтором, тож багато їздить містом. Чим курсує тепер, коли байка немає? — Є старий велосипед. Він, доречі, стояв біля вкраденого. Його не взяли, — розповідає власник. — Йшли конкретно за електро. Електровелосипед був накритий скатеркою. Скатерку зняли і переклали на старий, а цей повели в руках, бо без акумулятора він майже не іде. Акумулятор був на зарядці. Павло Сніцар не сумнівається, що крали невипадкові злодії, а ті, хто бачив велосипед. Як проникли на подвір’я? Нічого не ламали, а просто відчинили хвіртку, яка ненадійно закривається. — Це наша помилка, що замка не було, тільки клямка, — говорить потерпілий. — Але це ж приватна територія!

Виявила зникнення велосипеда теща, яка встала рано вранці. Близько 4.30. Тож крадії проникли, виходить в проміжок часу після півночі, коли родина лягала спати. Далі був виклик поліції, фіксація злочину, потім пост в Фейсбуці. А на другий день Павло Сніцар дізнався, що добу його велосипед переховували зовсім поруч, за півкілометра від його дому. В гуртожитку на Андрія Первозванного. Мешканка названого будинку і сфотографувала машину, в яку точно такий велосипед, як на фото у Фейсбуці, вантажив її сусід зі знайомим.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook