Вінниччина: заяв про домашнє насильство стало на третину більше

З початку року підрозділами превенції розкрили 2 700 кримінальних правопорушень.

Про це йшлося під час підсумкової колегія ГУНП за рік роботи поліції під головуванням начальника обласної поліції Юрія Педоса. Про роботу управління превентивної діяльності прозвітував заступник начальника обласної поліції Руслан Мороз.

Як зазначив заступник начальника ГУНП у Вінницькій області Руслан Мороз, особлива увага працівників превенції зосереджена на попередженні злочинів, пов’язаних з домашнім насильством. У цьому році до поліції надійшло понад 10500 таких заяв та повідомлень, що на 31% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Так, до адміністративної відповідальності відповідно до ст.173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім’ї) притягнуто 5800 осіб, на превентивний облік поставлено 3700 сімейних кривдників.

“За вчинення домашнього насильства правопорушникам винесено 520 термінових заборонних приписів, які забороняють домашнім насильникам перебувати у місці спільного проживання з постраждалою особою, наближатися на визначену відстань до місця, де вона працює, перебуває на навчанні, лікуванні тощо, листуватися, телефонувати, спілкуватися через третіх осіб; спілкуватися з дитиною, якщо насилля вчинене відносно неї або у її присутності. 503 таких приписів винесено чоловікам, 17 – жінкам”, – інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Нагадаємо, вінничан закликають протидіяти домашньому насильству.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook