Три затримання за підозрою у хабарництві

Три гучних затримання було минулого тижня у Вінниці. І усі – за ч.3 ст.368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди поєднане з вимаганням або, як за звичкою називають цю статю, хабарництво. – Авт.). Працювали чи не усі структури силовиків: і прокуратура області, і ГУНП, і обласне УСБУ, і теруправління ДБР.

  • Ревізора з безпеки руху “Південно-Західної залізниці” звинувачують у тому, що він створив корупційну схему і отримував хабарі, – повідомили у пресслужбі прокуратури Вінницької області, уточнивши, що затримали ревізора після передачі йому 10 тис. грн.
  • У вимаганні 50 тис. грн неправомірної вигоди звинувачують директора одного з медичних коледжів Вінниччини. Його теж затримували після того, як були передані гроші.
  • У таку суму він оцінив забезпечення укладання підрядного договору на виконання будівельних робіт загальною вартістю майже 300 тис.грн, – зазначають у пресгрупі Управління СБУ у Вінницькій області.
    У неділю пресслужба прокуратури Вінницької області повідомила, що 11 січня разом з УСБУ і ДБР затримали адвоката колегії адвокатів Вінницької області.
  • -…за пособництво в одержанні неправомірної вигоди, – зазначають у пресслужбі обласної прокуратури.
  • У прокуратурі називають суму – 1000 доларів США. А також вказують, що пособництво – в одержанні незаконної вигоди службовою особою правоохоронного органу. Утім за що призначався хабар – правоохоронці не уточнюють.

    Фото прокуратури Вінницької області

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

362 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.