Три роки незаконно отримував лікарський наркотичний засіб: на Вінниччині судитимуть 40-річного зловмисника

Повідомляючи неправдиву інформацію про себе, підсудний підписав угоди про надання медичних послуг з київськими приватними медзакладами й протягом 2020-2023 років зміг незаконно отримати майже 1300 блістерів обмежених в обігу таблеток.

Про це інформує Місто, посилаючись на ГУНП у Вінницькій області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вінничани повідомляв у медичних закладах неправдиву інформацію про те, що не отримує замісну терапію в будь-якому іншому закладі охорони здоров’я. Після укладання угод про надання медичних послуг, йому виписували рецепти на отримання медичних препаратів, що містять наркотичні речовини.

На підставі виписаних йому понад 250 рецептів, він незаконно отримав майже 13 тисяч таблеток медпрепаратів обмежених в обігу. Вартість отриманих ним таблеток на чорному ринку може становить майже 2 мільйони гривень.

три роки незаконно отримував лікарський наркотичний засіб у столиці: на вінниччині судитимуть 40-річного зловмисника

Документували злочинну діяльність обвинуваченого оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю, слідчі Відділу поліції№1 Вінницького районного управління поліції за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури.

три роки незаконно отримував лікарський наркотичний засіб у столиці: на вінниччині судитимуть 40-річного зловмисника

Зловмисника обвинувачують у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 308 (Викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Такий злочин карається позбавленням волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook